Reference našich masáží a terapií

Chtěla jsem se zbavit bolesti a problémů, odpočinout si a zrelaxovat. Masáže ve studiu Shanti byly velmi příjemné. Vždy jsem odcházela velmi odpočatá, mimo příjemné masáže jsem odcházela také s čistou hlavou 😊 Dušan mě zaujal svým přístupem. Je velmi empatický, stále se vzdělává a má svoji práci rád. Pomáhá jak tělu, tak duši. Masáže ve studiu Shanti bych doporučila každému, komu masáže dělají dobře a věří v přínos pro své tělo a duši.

Andrea Adámková

Chtěla jsem si pomocí masáže pomoct od bolesti zad. Masáž byla uvolňující, hluboce relaxační, příjemná a hlavně účinná. Odcházela jsem s pocitem, že vážím o 15 kilo méně s uvolněnou bederní páteří, která mne zlobila. Zaujala mě osobnost a klidný odborný projev maséra. Masáže ve studiu Shanti bych doporučila určitě všem, které bolí záda nebo chtějí pro své zdraví udělat více než sedět u PC a pít kafe 😊

Daniela Němčáková

Do studia Shanti jsem šla na doporučení, proto jsem se těšila, že mi konečně někdo pomůže a nebude jen "masírovat" svaly Terapie byla velmi příjemná, povzbuzující, informativní, dělaná přesně tak, jak to vyhovuje mé osobě Byla zaměřená na ty části těla, které se nachází v "nerovnováze", bolí, trápí..., s možností pomoci si někdy i sám sobě doma, např. vhodným způsobem sezení, držení těla, masážním krémem, který jde do hloubky až k buňkám, uvědomění si, že i myšlenka vám ublíží či pomůže. Studio Shanti bych doporučila všem! Protože v SHANTI přesně ví, komu čím a jak pomoci.

Bohdana Petrášová

Je to už nějaký čas, když jsem byla na terapii u Dušana. Tenkrát jsem ho neznala, hledala jsem pomoc, kde se dalo. Měla jsem problémy s páteří a v našem zdravotnictví mi bohužel ještě přihoršili. Měla jsem velké bolesti a točila se mi hlava i v leže. Po několika terapiích jsem byla fit.....následně jsem měla úraz, opět poradil, pomohl, můžu říct, že už jsem poznala hodně masérů..., Dušan patří mezi ty nejlepší. Dušan má k lidem skvělý přístup a naprosto pozná, jaký problém člověk skutečně má a ví, jak mu pomoct. Pomůže a poradí, je to člověk, kterému opravdu důvěřuji.

Šárka Urbanová

Domnívala jsem se, že půjde o běžnou masáž s menším poradenstvím. Po první terapii Dornovou metodou jsem byla tak překvapená, že jsem doma všem dokola popisovala, jak se mě masér téměř nedotkl, a přesto se mi ulevilo. Okamžitě se mi ulevilo od několikaměsíční bolesti. Překvapilo mě, jak málo někdy stačí, jak jednoduché cviky pomůžou a taky vždy pozitivně a příjemně naladěný pan Jirásek. Doporučuji vyzkoušet všem co mají problém s páteří, nebo např. s migrénami.

Marie Pataková

Od masáží jsem očekávala relax, péči a obnovení sil. Masáže ve studiu Shanti zcela splnily mé očekávání. Při kterékoliv masáži si vždycky odpočinu více než jakýmkoliv jiným způsobem, na chvíli vypnu, načerpám síly, obnovím energii, a navíc několik dalších dní přijde úleva od bolestí páteře, která mne trápí celý život. Přístup pana Jiráska - je pozorný a milý, vždy vstřícný, ochotný, a zároveň z něj sálá radost a klid. Studio Shanti bych doporučila každému, kdo hledá a nenachází úlevu u klasické medicíny, a nechce rezignovat. Každému, kdo hledá způsob, jak se vyrovnat s potížemi, které nám přináší způsob života, věk i vrozené dispozice. A taky těm, kdo se potřebují v hektickém způsobu života na hodinku zastavit a obnovit své síly.

Denisa Halašová

Po roce chození po doktorech jsem byl už v koncích se silami. Potřeboval jsem, aby se mi konečně ulevilo od bolesti. Zkusil jsem tedy Dornovu metodu ve studiu Shanti. Pan Jirásek si pozorně vyslechl mé potíže a postupně začal s napravováním chyb, které se za dlouhou dobu nahromadily. Jsem 15 let po vážném úrazu kyčle a stehenní kosti. Měl jsem ji zlámanou tříštivě rotačně na 40 kousků. Po měsíci a půl návštěv u pana Jiráska bolesti odezněly. Věřte, jsem za to moc vděčný a děkuji. 😊 Doporučuji Dornovu metodu všem, koho trápí bolesti páteře, pohybového aparátu atd.

Jaroslav Kopecký

Studio Shanti - masáže Vsetín - kontakty

Telefon

+420 775 618 822

E-mail

studio-shanti@masaze-vsetin.cz