Seznam masérských kurzů studia Shanti


Masáž zad a šíje pro laiky

Masérský kurz - masáž zad a šíje pro laiky je vhodný pro jednotlivce i pro páry, kteří se chtějí naučit základy klasické masáže a pomoci a ulevit od bolesti a ztuhlosti svým blízkým. Je určen pro ty, co by rádi masírovali a ještě si dostatečně nevěří. Při tomto kurzu se naučíte základní masérské techniky, kterými uvolníte ztuhlé záda a šíji svým blízkým. Dozvíme se základní teorii masáže, však kurz bude zaměřen převážně na praktickou část a zkušenost s masírováním.

Více o tomto kurzu

Jak úspěšně otevřít a provozovat masérské studio

Začátky podnikání patří k náročnému období v samostatné masérské praxi. Pro mnoho začínajících masérů je tento krok „na vlastní nohy“ krokem do neznáma. Úspěšný start a provoz masérského studia vyžaduje mnohem více dovedností než jen masírovat, jak tomu může být v zaměstnání, kde se o vše okolo postará někdo jiný.
Více o tomto kurzu

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je v dnešní uřícené době doslova klenotem, pokladem a zážitkem, který by si člověk potřebujíc takzvaně "vypnout", neměl nechat ujít. Havajská masáž je plynulá jak vánek. Je to vlastně tanec. Tanec kolem masérského stolu. Je založena na ladných pohybech maséra. Není přínosem jen pro masírovanou osobu, ale díky své ladnosti je harmonizující i pro maséra. Rádi vás přivítáme na našem kurzu Havajské masáže, kde vás této metodě dokonale naučíme.

Více o tomto kurzu
Studio Shanti - masáže Vsetín, masérské kurzy

Champi - indická masáž hlavy

Kurz je určen pro maséry, kteří chtějí nabídnout svým klientům relaxační, antistresovou masáž a naučit se jak při masáži může fungovat efekt přeladění do hluboké relaxace a meditace. Na kurzu jsou vítaní i laici, kteří mohou touto masáží uvolnit a zharmonizovat své blízké a kamarády. Starobylá indická masáž hlavy byla a je v Indii spíše výsadou holičů a kadeřníků. Její upravená a jemnější verze si právem našla místo v našem západním světě.
Nazývá se také masáží antistresovou, podle účinků „vyčištění hlavy“, který při ní a po ní masírovaný zažívá.
Více o tomto kurzu

Masáž Rituál pěti elementů

Tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v pozitivním naladění a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Masíruje se celé tělo zezadu – záda, šíje, hlava, ruce a nohy.

Více o tomto kurzu

Studio Shanti - masáže Vsetín - kontakty

Telefon

+420 775 618 822

E-mail

studio-shanti@masaze-vsetin.cz