Dušan Jirásek - průvodce maséra

Jsem učitel masáží a profesní kouč zaměřený na masérské podnikání. Předávám své zkušenosti z provozu tří masérských studií. Učím, jak si vybudovat svou úspěšnou masérskou praxi. Na mém webu najdete blog, e-booky a profesní online koučink.

Nejbližší masérské kurzy ve studiu Shanti


Masérský kurz:Datum konání:
Momentálně není žádný nový termín

Reference masérských kurzů


Před pár lety jsem se rozhodl vyzkoušet kurz masáže pro laiky. Dušanův skvělý lektorský přístup mě nadchnul pro masáže natolik, že jsem si nakonec udělal celý rekvalifikační kurz a postupně si dodělávám další specializované druhy masáží. Další Dušanův kurz Jak otevřít a provozovat úspěšné masérské studio není suchopárná teorie, ale přináší spoustu použitelných informací a poznatků z praxe. Na kurzu jsem získal ucelený návod, jak rozjet své masérské studio.

Martin Straka

Na Dušanově přístupu je vidět, že to, co dělá, pro něj není práce, ale poslání a toto poslání vykonává srdcem. Je to člověk intuitivní, empatický a vyzařuje z něho pozitivní energie. Potřebovala jsem informace o tom, jak otevřít a provozovat své masérské studio. Na kurzu jsem se dozvěděla spoustu informací a rad, jak překonat počáteční překážky a jak podnikání správně uchopit a rozjet. Získala jsem jasnou představu toho, jaký je můj záměr a jaké jsou moje vize. Za to děkuji.

Renata Nacházelová

Absolvování kurzu Rituálu pěti elementů pod vedením Dušana Jiráska pro mě byla krásná zkušenost. Dušana vnímám jako skvělého maséra a učitele praktikujícího holistický přístup k člověku, který nám na kurzu předal nejenom "know how" Rituálu pěti elementů, ale navíc mnoho užitečným informací a nových úhlů pohledu jak posunout práci maséra na vyšší stupeň kvality a být tak pro svět stále hodnotnějším přínosem 🙂

Lada Šipková

U Dušana na kurzu jsem byla celkem 3x. Nejprve to byl kurz Jak úspěšně otevřít a provozovat masérské studio, kde dokázal, že se mi během tohoto víkendového semináře opravdu podařilo ujasnit, jak si své studio představuji. Podruhé to bylo na kurzu Havajské masáže, která se stala mou nejoblíbenější a já si potvrdila, že má cesta maséra je správná. Potřetí to byl kurz Rituál pěti elementů, s kterým sklízím úspěch u svých přátel a klientů 🙂 Potvrdilo mi můj záměr a nakoplo k dalšímu studiu, protože dobrý masér musí studovat celý život 🙂 DĚKUJI 🙂

Lenka Třetinová

Je to měsíc od kurzu, a tak píši zpětnou vazbu.... Když jsem ještě kdysi, před začátkem masírování narazila na Tvoje video o Rituálu pěti elementů, nejvíc mě zaujalo tvrzení, kterým Tví klienti přirovnávali Rituál k "malé dovolené". Když jsem masáž někomu popisovala, moc ráda jsem to přirovnání použila 🙂 Moji klienti si vymysleli vlastní: „Den navíc" nebo „je to jako bych vstala po 8 hodinách spánku, ale úplně nejlepší je to, že většinu povinností už mám splněnou a mám plnou energii na to, co chci já". Mám z toho velkou radost! Přesně to jsem potřebovala - podtrhnout přímo masáží název Masáže pro tělo i duši 🙂 Navíc jsem překvapena, jak je Rituál pěti elementů žádaný. Takže další velké DÍKY! 🙂

Květa Fialová

Kurz "Jak úspěšně založit a provozovat masérské studio" doporučuji všem začínajícím masérům a masérkám, kteří chtějí nejen pomáhat lidem, ale taky efektivně v pohodě pracovat v souladu s rodinou a u toho i vydělávat peníze. Na kurzu se mi nejvíc líbil perfektně vypracovaný systém podnikání od A do Z - dle mého názoru je to podáno opravdu "blbovzdornou" zábavnou formou, kdy i bez předchozích podnikatelských zkušeností se může každý, dle tohoto návodu, postavit na vlastní nohy. Oceňuji bezva atmosféru, Dušanovu kreativitu, humor a krásné propojení duchovna s naší hmotnou realitou. Za mne 1*.

Daniela Němčáková

Chtěl bych moc Dušanovi poděkovat za kurz Jak otervřít a provozovat úspěšné masérské studio. Dostalo se mi mnoha informací o tom, jak bych mohl ještě více zefektivnit své podnikání v oboru masáží a terapií. Díky dlouholetým Dušanovým zkušenostem a velké snaze o pochopení všech zúčastněných, formou cílených dialogů v průběhu kurzu, a osobnímu přístupu si hodně poznatků vezmou jak začínající maséři, tak jej ocení i ti zkušení. Vše bylo velice příjemně podáno a odcházel jsem s hlavou plnou nových plánů a chutí do další práce 😊 Za vše mockrát děkuju!!

Lukáš Vaněček

Už vlastně léta chodím na masáže do Shanti a nejen k Dušanovi. Vždy mě přivítala vlídná osoba, osobní přístup a klid a mír. Příjemným bonusem bylo vyřešení mých zdravotních potíží způsobených horou práce a nejen té kancelářské... Po čase jsem využila i nabídky masérských kurzů a velkým obohacením byly kurzy reflexní terapie, rituálu 5 elementů či "pouhá" indická masáž hlavy. Nejen, že jsem se tyto techniky naučila v příjemné společnosti obdobně naladěných lidí, provádím je i ve svém životě. To ocenění lidí (a nejen rodiny) kterým masáží pomůžete je příjemný. Všechny získané znalosti jsou dobrým bonusem k cestě za sebepoznáním a seberealizací. Pokud cítíte, že tudy vede vaše cesta vykročte. Dušan a jeho tým jsou dobrými průvodci.

Zuzana Veselá

Kurz mi veľa ľudí odporučilo. Kurz prebiehal vo veľmi prijemnej atmosfére, ktorú Dušan navodil. Práve sa vrátil z Bali a bol úplne uvoľnený a zároveň sústredený. Všetci sme sa skamarátili a spolu sme pracovali a bolo to superrrrr 🙂 Naučil som sa, relaxačná masáž ma svoje čaro a je to jeden z veľmi dôležitých aspektov masáži. Dušan si vybral relaxačnú masáž a je v tom naozaj dobrý. Masáž je koncipovaná ako uvoľňujúca nielen klienta, ale aj masera. Po kurze sme sa všetci skamarátili, nechceli sme isť domov a bolo nám fajn. 🙂 Kurz odporúčam úplne všetkým ľudom. Relaxácia je všeľudská 🙂

Roman Bernát

Ráda se zajímám o věci mezi nebem a zemí. Vybrala jsem si tento kurz protože jsem cítila z masáže Rituál pěti elementů krásnou čistou energii. Tento kurz mě nadchl a ty Dušane, jak si nás vedl bylo fakt boží. Já sama jsem Tim kurzem ulítávala ještě dva dny a když se zasním, tak jsem tam. Kurz mi také pomohl v sebepoznání, více se projevit se a otevřít ...dal se učit a rozvíjet... Kurz bych doporučila každému, kdo rád poznává něco úžasného a kdo cítí srdcem.

Lenka Maleninská

Hledala jsem nějaký relaxační kurz a na tento kurz masáže Rituál pěti elementů jsem dostala tip a na Dušana jsem dostala skvělé reference. Dušan vedl kurz srozumitelně, jasně, a pozitivně. Je vidět, ho práce s lidmi naplňuje a baví, a bylo to vidět i na výuce. Nejprve jsme dostlali šálek teorie, a pak jen praxe, praxe a zase praxe. Panovala skvěla atmosféra a nálada. Skvěla byla i teorie a jakým stylem to Dušan podával. Během kurzu jsem dostala zajímavé informace a poznatky ohledně masáží a spoustu dalších informací. Nic bych neměnila. Dušan má za mě 1*, a navíc jako ležící jsem se během masáže dostala do stavu ALFA. Kurz mi pomohl v tom, že jsem našla, jakým dalším směrem se chci vydat, co se týče masáží, že nejde jen o mechanickou práci, kdy masírujeme zatuhlé svaly, ale hlavně práce maséra s masírujícím, navození atmosféry, energie mezi nimi, jde o práci s ENERGIÍ A INTUICÍ, a cítím, že se chci vydat cestou, kde jsou tyto dvě slova důležitá. Takže masáž Rituál pěti elementů budu rozhodně nabízet. Je skvělá, relaxační, a účinky této masáže jsou až nadpozemské. 😊 A taky jsem se naučila, jak do sebe netahat negativní energii od druhých. Kurz Rituálu pěti elementů bych doporučila všem, co hledají relaxační masáže, baví je masírovat, práce s lidmi je naplňuje a chtějí zkusit něco nového, jiný druh masáže než klasické.

Jana Kuchynková

Velmi mně zaujala nabídka kurzu masáže Rituál pěti elementů. Výborný přístup lektora, kurz bych ohodnotila jako nejlepší, co jsem absolvovala a zážitek neuvěřitelný...krásný. Kurz masáže Rituál pěti elementů bych doporučila každému masérovi, terapeutovi a všem, co se zabývají tělem a duší.

Jana Hřebíčková

Studio Shanti - masáže Vsetín - kontakty

Telefon

+420 775 618 822

E-mail

studio-shanti@masaze-vsetin.cz